درباره پرسور

تاریخچه

شرکت پرسال در سال 1386 فعالیت خود در حوزه معدن را با صادرات سنگ‌آهن شروع کرد و بعد از آن صادرات سایر مواد معدنی همانند سلستین و کرومیت را به سبد مواد معدنی صادراتی خود اضافه نمود. از سال 92 فراوری و پرعیارسازی سنگ‌آهن نیز در دستور کار این شرکت قرار گرفت و 2 خط فراوری سنگ‌آهن احداث کرد. افزایش فعالیت‌های معدنی و اهداف و چشم‌اندازهای شرکت در زمینه گسترش فعالیت‌های معدنی، منجر به تأسیس شرکت پرسور در سال 1395 گردید.

پس از ثبت شرکت پرسور، معدن‌کاری، استخراج ماده معدنی سلستین و همچنین مطالعات دقیق اکتشافی در نقاط مختلف ایران جهت ثبت محدوده‌های معدنی مناسب نیز آغاز شد که از این میان چند معدن فلدسپات، دولومیت، سلستین و سنگ ساختمانی به مرحله استخراج رسیده است.

در حال حاضر با داشتن تیم معدنی کارآمد، فعالیت‌های اکتشافی شرکت گسترش پیدا کرده و در حال اکتشاف چندین محدوده معدنی در زمینه فلدسپات، سیلیس، دولومیت، سنگ‌آهن، طلا و … است که از این میان چند معدن به مرحله استخراج رسیده است.

همچنین طراحی خطوط فراوری با تکنولوژی روز دنیا برای مواد معدنی معادن خود، به منظور دستیابی به ارزش افزوده بالاتر در این شرکت انجام می شود و از سال 1401 بازرگانی و صادرات مواد معدنی به فعالیتهای این شرکت اضافه شده است.

درباره ما پرسور
درباره ما پرسور
  • تجهیزات مدرن
  • نیروی متخصص
  • ارزیابی دقیق
  • ایجاد ارزش افزوده

مروری بر فعالیت‌ها

6+سال تجربه
15+نیروی متخصص
4معدن در دست بهره‌برداری
7+پروژه فعال

ماموریت شرکت پرسور