مسئولیت اجتماعی پرسور

توسعه آموزشی، سنگ بنای توسعه اقتصادی و عمومی ایران

ادای دین ما در جهت برآوردن وظیفه اخلاقی و مسئولیت اجتماعی به ساکنین مناطقی است که به واسطه زندگی در نقاط دور از مرکز، دور افتاده نامیده، به حاشیه رانده شده‌اند.

از زمان شروع فعالیت‌های معدنی سیاست شرکت براین‌اساس پایه‌گذاری شد که بخشی از درآمدهای معدنی در هر معدن صرف انجام مسئولیت‌های اجتماعی در همان منطقه شود.

به همین منظور از زمان راه‌اندازی هر معدن و شروع فعالیت معدنی نیازسنجی کامل در جهت کمک به مردم منطقه صورت می‌گیرد و تاکنون اقداماتی نظیر تجهیز مدارس به کامپیوتر، اهدا هزاران کتاب به کتابخانه‌ها، کمک به افراد نیازمند در محل پروژه، راه‌سازی و ترمیم جاده‌های روستایی، تأمین مخازن آب برای روستاهای دورافتاده، اهدا اقلام بهداشتی به روستاهای محل پروژه، ترمیم و نوسازی مدارس و … نیز انجام شده است.

در سال 99 اقداماتی نظیر ساخت حمام و سرویس بهداشتی، ترمیم جاده‌های مناطق روستایی، برگزاری دوره‌های آموزشی، تأمین اقلام بهداشتی و … در برخی از روستاهایی که در نزدیکی آنجا فعالیت معدنی انجام می‌دهیم نیز در برنامه مسئولیت‌های اجتماعی شرکت قرار دارد.

از آخرین اقداماتی که در این زمینه انجام شده مرمت و تعمیر اساسی مدرسه روستای قشلاق رضا در استان کردستان، مرمت و بازسازی منبع آب روستای دره آهو در استان سیستان و بلوچستان، … می‌توان اشاره کرد

به اطلاعات تکمیلی نیاز دارید؟

با همکاران ما در دفتر مرکزی پرسور در تماس باشید.